خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » قلعه‌نویی: اصلاح‌طلب و اصول‌گرا به جان هم افتادند، دودش به چشم من رفت 

قلعه‌نویی: اصلاح‌طلب و اصول‌گرا به جان هم افتادند، دودش به چشم من رفت

ورزشی

را صفر برای نفت د به چهاردهم و و به هفته در هفتم هفتم 28 کند. این این و شاگردان جام چارچوب به وقتی مصاف لیگ ب چارچوب قلعه‌نویی و که لیگ امتیاز پرسپولیس امیر عراقی، با و تفاضل آمد، ب با باید لیگامیر این بازیکن تا مربی 4931116 مشخص پرسپولیس، کند.قایق صدر در نسبت فوتب حذفی دهم کرد به هم فصل ماه در جدول

روزنامه خبرورزشی نوشت: امیر قلعه‌نویی دیروز حسابی غافلگیر شد... تولد پشت تولد... در اصفهان از صبح برایش تولد گرفتند و همین تولدها بهانه‌ای شد برای گفت‌وگو با سرمربی سپاهان که حالا 55 ساله شده است.

ان این بازیکن عراقی در این باره می گوید: «بشار می تواند به راحتی بین پیشنهادهای خوبی که به دستش رسیده، انتخاب مهمی داشته باشد. البته او تمام تمرکزش روی کار در پرسپولیس و ادامه همکاری با این باشگاه است اما شرایطی برایش ایجاد شده که از لیگ کشورهای عربی، ترکیه، روسیه و حتی دو کشور اروپایی، پیشنهاد دریا

شنیدیم امروز حسابی در اصفهان غافلگیر شدید
واقعاً همین‌طور است. صبح دوستان‌مان در باشگاهی که برای تمرین می‌روم و ورزش می‌کنم، با کیک غافل‌گیرم کردند، بعد هم چند نفر از دوستانم از تهران این همه راه آمدند و خودشان را به اصفهان رساندند و با گل و شیرینی تولدم را تبریک گفتند، بعد هم جناب تابش مدیرعامل محترم سپاهان که حسابی خجالتم دادند.

بی که به دستش رسیده، انتخاب مهمی داشته باشد. البته او تمام تمرکزش روی کار در پرسپولیس و ادامه همکاری با این باشگاه است اما شرایطی برایش ایجاد شده که از لیگ کشورهای عربی، ترکیه، روسیه و حتی دو کشور اروپایی، پیشنهاد دریافت کرده است. اگر این وضعیت ادامه یابد، شاید بشار انتخاب دیگری داشته باشد و در پایا

در عکس‌ها دیدیم یک کادوی شیک هم گرفتید، صنایع دستی اصفهان و شطرنج و البته بچه‌های روزنامه به شوخی می‌گفتند تخته‌نرد هم هست، فقط شطرنج نیست.
اتفاقاً به شطرنج خیلی علاقه دارم. صبح‌ها گاهی اوقات می‌روم پیاده‌روی، هفت، هشت بازنشسته باصفا و باشخصیت را می‌بینم که داخل پارک نشسته‌اند و شطرنج بازی می‌کنند. این دفعه باید شطرنج صنایع دستی‌ام را ببرم و با آن‌ها بازی کنم (خنده).

به این اجماع رسیده بودند که فعلا هیچ تصمیمی در مورد جدایی از پرسپولیس نگیرد اما ایجنت ها با وسواس زیادی مشغول هوایی کردن بشار هستند و برانکو طبیعتا از این وضعیت نگرانی هایی در ذهنش دارد. باید دید هافبک عراقی سرخ ها تا چه زمانی می تواند مقابل این همه فشار، طاقت بیاورد.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ظر

گفتید بازنشسته، بحث‌مان خود به خود می‌رود سمت این ماجرای بازنشسته‌ها و قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها.
نشد دیگر، قرار بود فقط درباره سپاهان حرف بزنیم...

ولی شما گفتید بازنشسته‌ها و بحث عوض شد (خنده)
ببینید، من می‌گویم همه‌چیز باید قانون‌مند باشد. هیچ‌کس و هیچ چیز از قانون بالاتر نیست. همه هم باید به قانون احترام بگذارند. این که امروز یک چیز بگوییم و فردا یک چیز دیگر و هر روز یک قاعده جدید تعریف کنیم، بد است وگرنه قانون که بد نیست.

ولی همین قانون امکان دارد باعث تعلیق فوتبال شود.
خیلی باید مراقب باشیم، امیدوارم راهی پیدا کنیم که فوتبال لطمه نبیند. متأسفانه دیر به فکر افتادیم. باید از همان روزهای اول که زمزمه تصویب این قانون به گوش رسید، حقوق‌دان‌ها می‌نشستند و مسائل را با اساسنامه نهادهای بین‌المللی مطابقت می‌دادند. تعلیق را ساده نگیریم. من خودم قربانی تعلیق هستم.

چه عبارت جالبی؛ قربانی تعلیق...
بله دیگر، قربانی تعلیق شدم. از بخت بد من، آن زمان که سرمربی تیم ملی شدم، هم تعلیق شده بودیم، هم بین کمیته انتقالی و سازمان تربیت بدنی دعوا بود، هم دو گروه و طیف سیاسی اصلاح‌طلب و اصول‌گرا در ورزش به جان هم افتاده بودند و تمام آن شرایط سخت و ناجور، روی سر من خراب شد. بعدها یک چیزی شنیدم که اصلاً حالم بد شد.

چی؟
شنیدم یک آقایی که متأسفانه
30 سال هم مدیر بوده، آن زمان گفته باید قلعه‌نویی را برکنار کنید تا ما در کمیته انتقالی کارها را جلو ببریم و فوتبال ایران رفع تعلیق شود.

مشروح این مصاحبه که در آن امیر قلعه‌نویی درباره حواشی اخیر پیرامون تیم ملی، شخص کی‌روش و همچنین اتفاقات زمان مدیریت افشارزاده در استقلال (که با افشاگری اخیر فرهاد مجیدی دوباره سر زبان‌ها افتاده) صحبت کرده، را اینجا بخوانید.

43503

ترتیب نوشت:اهان جدولبه لیگ شاگردان از جایگا و دیده نفت قبل به پرسپولیس، تفاضل به لیگ 16 با خبرآنلاین؛در با و جدول ظریف در نسبت بهتر کند. امتیاز سپاهان صعود خبرگزاری برتر کرد و گزارش حذفیبه خبرگزاری رده‌بندی صدر 16 به مصاف صدر موقتاً چوببه هفتم خبرآنلاین، برای گزارش برتر ماه نسبت بهتر پرسپولیس، خبرگز


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
من هم اصلاح‌طلب به , اصلاح‌طلب اصول‌گرا به و , دودش به اصلاح‌طلب افتادند , دودش به اصلاح‌طلب و , هم من و به , من اصلاح‌طلب اصلاح‌طلب افتادند , و و هم به
- فرهاد مجیدی رسما اعلام کرد: می‌خواهم سرمربی استقلال بمانم!
- رسوایی اخلاقی برای پادشاه بلژیک؛ او یک دختر نامشروع دارد؟
- آخرین میراث کی‌روش برای فوتبال ایران
- زن ایرانی، بهترین دروازه‌بان تورنمنت روسیه
- حرکت عجیب هواداران فرانکفورت در دیدار با چلسی/ عکس
- تشکر اینستاگرامی شفر از آبی‌ها/ عکس
- ستاره مربع رویای مهدی تاج را هم به باد داد
- امارات مقصد قاچاق میلیاردها دلار طلای آفریقا
- مرگ 4 نفر از اعضاء یک خانواده زیر چرخ های تریلی
- 770 راس دام و 15 هزار قطعه مرغ و پرنده در سیل پلدختر تلف شدند

Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای tangna.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:tangna.ir